Domki

Fiołkowa Lauba – wolnostojący domek składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu oraz z prywatnego miejsca grillowego. Wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, klimatyzację oraz internet. Domek posiada 4 miejsca noclegowe.
Kasztanowa Lauba – domek wolnostojący składający się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. W domku znajdują się 4 miejsca noclegowe z możliwością dostawki. Wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację.
Anielska Lauba – domek wolnostojący 4-ro osobowy z możliwością dostawki. W laubie znajduje się salon z aneksem kuchennym i telewizorem z płaskim ekranem, łazienka z prysznicem, sypialnia na dole i sypialnia na antresoli oraz taras. Domek posiada klimatyzację.
Lauba Cioci Merry – wolnostojący domek, w którego skład wchodzi sypialnia, salon z aneksem kuchennym i telewizorem z płaskim ekranem, łazienka z prysznicem oraz taras. Lauba posiada 4 miejsca noclegowe. W zimowe wieczory ogrzeje Państwa stojący w salonie piec, natomiast latem ochłodzi zainstalowana w domku klimatyzacja.
Lauba Sosnowa – wolnostojący domek, w którego skład wchodzi sypialnia, salon z aneksem kuchennym i telewizorem z płaskim ekranem, łazienka z prysznicem oraz taras. Lauba posiada 4 miejsca noclegowe. W zimowe wieczory ogrzeje Państwa stojący w salonie piec, natomiast latem ochłodzi zainstalowana w domku klimatyzacja.
Domek Brzozowy – składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu. Wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, zainstalowana jest w nim klimatyzacja. Domek posiada 4 miejsca noclegowe.
Domek Ziołowy – klimatyzowany domek z 4 miejscami noclegowymi, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu. Wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem.
Jurty – to nowoczesne, całoroczne namioty. Wyposażone są w kominek oraz klimatyzację. Znajdują się tu 4 miejsca noclegowe – są dwa łóżka podwójne ( w tym jedno na antresoli ). Posiadają łazienkę i aneks kuchenny. Każda z jurt ma swój prywatny taras.
Domki Modrzewiowe–  domki 3-4 osobowe z tarasami. Składają się z przytulnego pokoju, z aneksem śniadaniowym (jest lodówka) oraz łazienki z prysznicem. Domki są ogrzewane, wynajmowane tylko w sezonie.

Adres:


SOKOLE RANCZO

Ul. Zrębska 39

42-256 Biskupice

Kontakt


E-mail:

biuro@sokoleranczo.pl

Telefon kontaktowy

693 701 379

502 338 698

W sprawie jazd konnych

792 930 016

Dane do przelewu dla apartamentów Witalis 1 i Witalis 2 oraz dla OBIEKTU GASTRONOMICZNO-SZKOLENIOWEGO (Sala weselna)


Kfi Inwest-Grunt Krzysztof Filapek

Ul. Zrębska 39

42-256 Biskupice

Numer konta:

50 1090 1102 0000 0001 3504 6386

Współrzędne GPS


50.707415,
19.292643