Konie

Sokół

SOKÓŁ – śpiący królewicz. Nigdy i nigdzie się nie spieszy. Opoka spokoju. Godny zaufania kompan do wyjazdów w teren. Jest średniego wzrostu i może trudno w to uwierzyć ale jest przewodnikiem naszego końskiego stada.

Orzeł

ORZEŁ – podobnie jak Milka i Sokół jest maści srokatej. Charakteryzują go trochę zbyt długie jak na konia uszy. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Bardzo spostrzegawczy. Podczas jazdy daje z siebie tyle energii ile siedzący na jego grzbiecie jeździec. Doskonale wie, kiedy może sobie poczłapać a kiedy wymagana jest od niego ambitniejsza jazda.

Milka

MILKA – kucyk, niebieskooka ulubienica dzieci. Zawsze w pobliżu któregoś z wałachów. Wyznaje zasadę „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”, największy psotnik w stadzie. Kiedy zmęczą ją gonitwy za Sokołem i Orłem staje się nieocenioną towarzyszką spacerów z dziećmi na grzbiecie.

Kalina

KALINA – nasza autsajderka, duża klacz maści siwej. Zawsze trochę z boku stada, energiczna i z obszernym wykrokiem. Na ujeżdżalni nie lubi monotonii, potrzebuje zmian – w przeciwnym razie po półgodzinnej jeździe jeździec będzie bardziej zmęczony niż ona.

Galeria

Adres:


SOKOLE RANCZO

Ul. Zrębska 39

42-256 Biskupice

Kontakt


E-mail:

biuro@sokoleranczo.pl

Telefon kontaktowy

693 701 379

502 338 698

W sprawie jazd konnych

792 930 016

Kfi Inwest-Grunt Krzysztof Filapek

Ul. Zrębska 39

42-256 Biskupice

Współrzędne GPS


50.707415,
19.292643